Понеділок, 27.06.2022, 20:03
Вітаю Вас Гость |
RSS     Головна | Доска объявлений | Реєстрація | Вхід 
 
Гурт зібрався влітку 2007 року після розпаду гурту "Цирроз М.К."навколо його колишнього лідера. Оновлена ритм-секція та творчий підхід  кожного учасника до створення композицій докорінно змінює музику гурту.
Творчість групи поза всіма форматами та стандартами. Музиканти відстоюють власну концепцію поєднання похмурого екзистенціоналізму з рокенрольною енергетикою. Ідейне спрямування – руйнування усталених поглядів та стереотипів, що панують у суспільстві, протистояння масовій поп-культурі, політичній заангажованості та ідеологічному забрудненню cвідомості.
 

16 жовтня 2008 рокучетвер) запрошуємо всіх до славнозвісного  клюбу "ФІЛІН"  підтримати вашу улюблену команду на Музбаті №17        
 
 

 

28 березня 2008 року (у п'ятницю) відбудеться МузБат     раунд 6  за участю гурту "Цирозматик" в тому ж таки клюбі "Філін".

Також виступатимуть гурти:

З-Під На (www.zpidna.com
Слов'янський Устрій 
Marvel (marvel.org.ua )
 
Початок о 19:00
Адреса клубу "Філін":
Куренівский провулок, 19/5
Як добиратися, див. мапу
 

 

 
5 березня 2008 року відбулася РокТусівка  №10 за участю гуртів:
 "Помста Чебурашки","Цирозматик", "ИнТим" та"КремБрюлле".
  Спробуємо написати звіт про Рок Тусівку у “Філіні”.

Варто зазначити, що цей нещодавно створений клюб вирізняється з-поміж інших на рідкість дружелюбною та небидлотською атмосферою під час концертів(є деякі побоювання, що це не надовго).

 Взагалі було нормально! Переживання нашого барабанера, що він шульга і треба буде походу переставляти кухню заспокоїв той факт, що з чотирьох виступаючих гуртів у трьох - ліворукий барабанщик. Тому першою виступала група, в якої барабанщик грає на праву руку – “Помста Чебурашки”.

 Чесно кажучи так нам і не вдалося зрозуміти кому він мстить і навіщо. Зате навіть неозброєним оком було видно, хто являється для цього гурту взірцем у світі музики. Їх вокаліст  навіть зовні схожий на Кобейна ( див. фотозвіт). Можливо коли їм буде стільки ж років, що й “Нірвані” в їх зоряний час ми їх краще зрозуміємо.

 

Далі на сцену  вийшов гурт “Цирозматик” (попередньо переставивши барабани під ліву руку). Багато про свій виступ казати не будемо, бо це все субєктивні враження. Зазначимо тільки, що зіграли чітко й злагоджено (респект барабанеру Дімаці, це був практично його перший виступ у нашому складі) та й народу начебто сподобалось.

 Потім виступала ще якась попсова співачка, яка кричала "несвоїм" голосом чужі пісні. Як би там не було, але тьотька симпатична ( знову таки див. фото звіт).

 Далі гурт "Ин тим". Дядькі грали веселий рок-н-рол, розповідали віршики й анекдоти, а в кульмінації виступу повилазили на столи, що стояли по-під сценою (таке-собі комбойське шоу в салуні). Деякі “несвідомі особистості” влаштували під сценою дупотряску під олдовий рокенрол у виконанні гурту. Та хоча у цьому закладі слем не схвалюється, організатори дивились на це крізь пальці, а гурт “Ин Тим” так і не виставив за підтримку обіцяне пиво.

 Щодо гурту “Крем-Брюлле”, то нажаль нам було вже пізно залишатися на їх виступ. Треба було терміново, поважаючи славні рокенрольні традиції шукати підходяще місце для грандіозної пиятики на честь вдалого дебюту нової формації “Цирозматик”.

 То ж кому ми винні – всім вибачаємо! Лишається тільки подякувати всім, хто прийшов того сирого березневого вечора до “Філіна” та виявив інтерес до творчості виступаючих команд.
  Дякуємо всіх за увагу!

 

 

   

 

 
Copyright MyCorp © 2022

Сделать бесплатный сайт с uCoz